CZ SK

Sušené granulované mléko různé velikosti

Sušené granulované mléko různé velikosti

Hodnocení produktu: 4.89/5 (18x)

Vaše hodnocení:

Sušené granulované mléko - zvyšuje obranyschopnost a životaschopnost mláďat. Velmi vhodné a v praxi vyzkoušené pro kojící samice králíků, morčat, činčil a jejich mláďata v období před a krátce po odstavu.

  • Cena: 29 Kč s DPH

Velikost

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Pro kojící samice s mláďaty doporučujeme:  cca 100 g mléčných granulí rovnoměrně rozmíchat v krmivu Mifuma Schaukanin 1 kg nebo Berkel Schaukanin event. v jiném krmivu, které podáváte ve Vaší CHS - krmivo má být svým složením vhodné pro kojící samice! Podávejte minimálně po dobu 14ti dnů! Lépe ale dobu delší, optimálně 4 týdny!

Jedná se o doplněk, který má tvořit cca 10-20 % krmné denní dávky (u činčil se podává dávka poloviční). Nerozpouští se, podává se tak jak je v granulkách! Po cca 14 dnech až čtyřech týdnech dávku vmíchávanou do krmiva postupně snižujte. Přípravek vysazujeme postupně, ne náhle.
 

  • Granulované mléko pro mláďata má příznivý vliv na životaschopnost a odolnost mláďat všech druhů zvířat. Dodává živiny (bílkovinu, tuk, vitamíny a minerální látky ) důležité pro začátek života mladých organismů a upravuje trávení a omezuje riziko zažívacích potíží díky výtažkům z rostlin ( pomáhá proti průjmům a proti nežádoucím bakteriím).
  • Granulované mléko pro mláďata usnadňuje práci s mláďaty: Velmi chutné, velmi energetické a dobře stravitelné. Mláďata se naučí přijímat pevnou potravu a rychle se u nich zvyšuje příjem krmiva. Doplňuje vhodným způsobem vaše vlastní krmiva.
  • Krmí se v pevném stavu – nerozpouští se ! ! !.

Kdy podávat sušené granulované mléko a mohou králíci či morčata normální mléko?

Sušené granulované mléko se podává mláďatům před a po odstavu, rovněž kojícím samicím, dodává cenné vitaminy, minerální látky a stopové prvky. Usnadňuje nastartovat funkci trávicího traktu a udržet normální trávení, tudíž pomáhá eliminovat trávicí obtíže. Klasické tekuté mléko kravské, které koupíte v potravinách v žádném případě nikdy nepodávejte!

Se sušeným granulovaným mlékem jsou výborné zkušenosti. Je to opravdu dobrý doplněk pro malé králíčky, morčata a činčilky a pro kojící samice.

Velikost balení: Sušené granulované mléko 1000 g - plastový, znovuuzavíratelný sáček.

Složení:
Hrubý protein….….20,0 %
Hrubý tuk……..…...12,0 %
Fosfor…….…………….0,5 %
Vápník………………….0,5 %
Hrubá vláknina ……..1,7 %
Vlhkost ……………….5,0 %

Složení:
Sušená syrovátka, sušená syrovátka s tukem palmojádrovým, sojové boby loupané toastované,
ovesné vločky tepelně ošetřené, kvasnice pivovarské sušené

Doplňkové látky v kg (skupina a funkční skupiny):

Nutriční doplňkové látky (3.a-vitaminy): vitamin A (E672): 40.000 m.j., vitamin D3 (E671): 5.000 m.j., vitamin E: 25mg, (3.b-stopové prvky): síran měďnatý pentahydrát jako měď (E4): 8 mg, oxid zinečnatý jako zinek (E6): 73 mg, oxid manganatý jako mangan (E5): 30 mg, uhličitan železnatý jako železo (E1): 49 mg Zootechnické doplňkové látky: (4.b-mikroorganizmy): Enterococcus faecium NCIMB 11 181 (E1708): 1,25x109 CFU


Způsob použití:

Králíci, morčata: zamíchejte v dávce 10 % ( 100 gramů na 1 kg krmiva )

U činčil doporučujeme dle zkušeností tuto dávku snížit cca na 5 % (50 g na 1 kg krmiva)

Použití je možné i u dalších domácích zvířat! Křečci, myšky, kachňata, kuřata....
 

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info