CZ SK

Nutrin complete Činčila, osmák 400g

Nutrin complete  Činčila, osmák 400g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Novinka!

Technologie výroby krmiva NUTRIN Complete, umožňuje zpracovat nespočet komponent do jedné, nutričně vyvážené granule, která respektuje specifické požadavky činčil a zároveň eliminuje selektivní výběr. Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že činčila dostala to, co potřebuje. 

  • Cena: 68 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Krmivo je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů. Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu. Tvar, textura a tvrdost granulí výrazně podporuje obrus zubů. Má vysoký obsah vlákniny - 19%. Lahodná chuť a vůně krmiva je ovlivněna pouze přírodními složkami a obsahem mnoha druhů bylin jako heřmánku, třezalky, jitrocelu, máty nebo přesličky. Eliminace selektivního vybírání oblíbených kousků krmiva. Krmivo významně přispívá ke zdravému vývoji zvířete. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny příznivě ovlivňují zdravý vzhled kůže a srsti. Lehká stravitelnost díky jeho sofistikovanému obsahu a technologii zpracování. Bez konzervantů a umělých barviv.

PREBIOTIC-Rozpustná vláknina inulin (FOS) a jablečný pektin brání rychlému trávení sacharidů a tuků. V tlustém střevu plní prebiotickou funkci, stimulují aktivitu bifidobakterií a upravují rovnováhu mikroflóry ve prospěch zdravějšího složení. Podporuje imunitní a detoxikační funkce organismu.Tyto faktory umocňuje vysoký obsah pivovarských kvasnic, významný přírodní zdroj celého spektra biologicky aktivních látek, které jsou mimo jiné přirozeným zdrojem MOS.HI FIBRE 20%, obsah nezbytné vlákniny je dosažen díky kombinaci různých druhů rozpustné a nerozpustné vlákniny (lignocelulozová, jablečná, ovesná, inulin). Spolu se surovinami bohatými na vlákninu (vojtěška, cukrovarské řízky, výlisky z vína, slunečnicové slupky, pecičky z vína, jablečné výlisky), příznivě působení na správnou funkci a zdravý stav střev. Reguluje peristaltiku, usnadňuje průchod střevy a napomáhá posunu chlupů mimo tělo. U činčil v zájmovém chovu, dochází vlivem neadekvátní diety k častému problému přerůstání zubů. Vysoký obsah vlákniny, tvar, textura a tvrdost granulí nutí činčily hlodat a přežvykovat. Zuby se o sebe rovnoměrně otírají a dochází tak k pravidelné redukci jejich přirozeného přírůstku. Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, různých druhů vlákniny a vitamínů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu. 21 různých surovin krmiva nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které v kombinaci s 27 přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin) jsou základem pro zdravé fungování celého organismu.
Krmný návod: Krmivo je určeno pro činčily. V případě, že toto krmivo podáváte poprvé, změna krmiva by měla proběhnout postupně. V praxi se jedná o pozvolné navyšování krmiva Nutrin na úkor krmiva původního. Nahrazování původního krmiva by mělo proběhnout postupně především z hlediska prevence zažívacích potíží a také proto, že činčily ne vždy nové krmivo okamžitě akceptují. Délka období se tak může lišit od několika dnů až po několik týdnů.Krmná dávka by se od začátku měla řídit doporučenou denní dávkou krmiva Nutrin Complete Chinchilla, tedy 4 - 6 g na 100 g tělesné hmotnosti. Denní množství je vhodné rozdělit a podávat ráno a večer. Vždy zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě. V případě, že činčila pravidelně nekonzumuje vše, je vhodné denní dávku snížit. Zpestření ve formě zeleného krmiva, čerstvého ovoce, zeleniny a ohryzu je možné. Veškeré změny, týkající se krmné dávky, by měly být prováděny s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici a zdravotní stav jedince.


Složení: Vojtěška, kukuřice, pšenice, lignocelulosová vláknina, pivovarské kvasnice, sojový protein, petržel, monokalciumfosfát, sůl, jablečná vláknina, ovesná vláknina, heřmánek, jitrocel, třezalka, přeslička, máta, řepkový olej, lysin (0,6%), vápenec, lecitin (0,5%), cukrovarské řízky, výlisky z vína, slunečnicové slupky, methionin (0,2%), inulin (0,2%), pecičky z vína, yucca shidigera (0,1%), jablečné výlisky, vitamín A 10000 m.j., vitamín D3 1100 m.j., vitamín C 200 mg, cholinchlorid 200 mg, Mn (oxid manganatý) 90 mg, Fe 70 (monohydrýt síranu železnatého) mg, Zn (oxid zinečnatý) 50 mg, vitamín E 40 mg, niacinamid 20 mg, vitamín B2 15 mg, vitamín B6 15 mg, vitamín B5 10 mg, Cu (pentahydrát síranu měďnatého) 8 mg, vitamín B1 5 mg, vitamín K3 0,9 mg, I (jodičnan vápenatý) 0,5 mg, Co (heptahydrát síranu kobaltnatého) 0,3 mg, Se (selenomethionin) 0,3 mg, biotin 0,25 mg, vitamín B12 0,025 mg.Analytické složky:Hrubý protein 15%, hrubá vláknina 19%, hrubé oleje a tuky 3%, obsah anorganických látek 8%, Ca 0,9%, P 0,6%, Na, Mg, K, carbohydráty.
 

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info