CZ SK

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Mimořádně výhod. cena!

JEN V MĚSÍCI ŘÍJNU 4 + 1 zdarma!  Chondroprotektivum nové generace, obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát,kyselinu hyaluronovou, MSM,kolagen II.typu a kurkumin.

  • Cena: 849 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Roboran chondro 6 – vícestupňová kloubní výživa nové generace . Kombinace účinných látek obsažená v přípravku Roboran chondro 6 zajistí Vašemu zvířeti nezbytnou prevenci a regeneraci pohybového aparátu i při probíhajícím zánětu či po úraze.

 

DÁVKOVÁNÍ Hmotnost psa Iniciacní dávka Udržovací dávka 1-5 kg 1 tableta 1/2 tablety 5-10 kg 1,5 tablety 1 tableta 10-25 kg 2,5 tablety 1,5 tablety 25-45 kg 3-3,5 tablety 2 tablety 45 a více kg 5 tablet 2-3 tablety KURKUMIN MÁ VYNIKAJÍCÍ PROTIZÁNETLIVÉ ÚCINKY A JE PROKAZATELNE ANTIOXIDANTEM ZMÍRNUJE ZÁNETY A BOLESTI PRI REVMATICKÉ ARTRITIDE MÁ PRAKTICKY STEJNÝ ANTIOXIDACNÍ ÚCINEK JAKO VITAMÍNY C A E, COŽ ZNAMENÁ, ŽE POSKYTUJE OCHRANU PROTI POŠKOZENÍ TELESNÝCH BUNEK VOLNÝMI RADIKÁLY, NESTABILNÍMI MOLEKULAMI KYSLÍKU UŽÍVÁLI SSE KURKUMA VNITRNE, SPOCÍVÁ JEJÍ ZÁSADNÍ PROTIZÁNETLIVÝ ÚCINEK VE SCHOPNOSTI POTLACOVAT SRÁŽLIVOST KREVNÍCH DESTICEK A TLUMIT UVOLNOVÁNÍ ZÁNETLIVÝCH FAKTORU,. PREDPOKLÁDÁ SE, ŽE ROVNEŽ STIMULUJE TVORBU KORTIZOVNU V NADLEDVINKÁCH, KTERÝ PRÍMO PODPORUJE LÉCIVÉ PROCESY NEKTERÉ STUDIE UKAZUJÍ, ŽE KURKUMA MÁ NA AKUTNÍ ZÁNETLIVÉ PROCESY STEJNÉ ÚCINKY JAKO KORTIZON A FENYLBUTAZON JEHO VÝHODOU JE, ŽE NENÍ VUBEC TOXICKÝ KURKUMA NEJEN DOKÁŽE POTLACIT CASNÝ VÝVOJ RAKOVINNÝCH BUNEK, ALE MUŽE I ZASTAVIT PROGRESI ONEMOCNENÍ A PODPORIT VLASTNÍ ANTIOXIDACNÍ

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info