CZ SK

Supreme VetcarePlus® Multi-Modal Formula - morče 1000g

Supreme VetcarePlus® Multi-Modal Formula - morče 1000g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Expirace: září 2016. Mimořádně výhodná cena! Speciální receptura pro citlivá a šlechtěná morčata.

  • Cena: 240,40 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Kompletní receptura VetCarePlus® Multi-Modal Formula – morče poskytuje nutričně kompletní a vyváženou každodenní stravu pro morčata jakéhokoliv druhu a věku.

Krmivo lze podávat dlouhodobě morčatům, která jsou náchylná k nemocem močových cest, žaludečním potížím nebo trpí častým nechutenstvím a nechutí k jídlu, anebo mají nadváhu či u nich dochází k velkým výkyvům hmotnosti.

Vhodná pro morčata:

- náchylná k trávicím potížím (vysoký obsah vlákniny a obsah dlouhé vlákniny v krmivu)

- náchylná k potížím urinárního traktu (nízký obsah vápníku, vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, brusinek a přírodních bylin v krmivu)

- s pravidelnými sklony k nechutenství a odmítání potravy (obsah přírodních bylin, vysoký obsah vlákniny, vitamínu C v krmivu a jeho velmi kvalitní složení pro zchutnění)

- se sklony k nadváze nebo velkému kolísání hmotnosti (vysoký obsah vlákniny, obsah dlouhých kousků vlákniny, 16% bílkovin v krmivu)

- náchylná k problémům chování, jako je vykusování srsti z nudy (vysoký obsah vlákniny, obsah dlouhých kousků vlákniny, prodloužená doba žvýkání)

Složení:

sušený bojínek luční, mletý hrách, sójová moučka, karobová moučka, bílkovinný extrakt z tolice vojtěšky, ovesné vločky, lněné semínko, sójový olej, sušená kopřiva (1%), sušená třapatka nachová, sušená pampeliška (1%), sušené brusinky (1%), mletá pšenice, sůl, dihydrogenfosforečnan vápenatý, mannanooligosacharidy

Analytické složky:

hrubý protein 16%, hrubá vláknina 25%, hrubé oleje a tuky 3,5%, hrubý popel 7,5%

Krmný návod: průměrné dospělé morče vyžaduje přibližně 30-50g krmiva VetCarePlus® Multi-Modal Formula – morče denně (nebo 40g na kilogram živé hmotnosti). Krmivo lze morčatům podávat podle chuti, je však nutné pravidelně sledovat tělesnou hmotnost morčete. Zajistěte neomezený přístup k čerstvému senu a vodě.

Je rovněž možné vmíchávat do stávajího krmiva!
 

Nový komentář

* (Povinné)

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info