CZ SK

Spike’s Meaty Feast – masová konzerva pro ježky – 100 g

Spike’s Meaty Feast – masová konzerva pro ježky – 100 g

Hodnocení produktu: 3.75/5 (4x)

Vaše hodnocení:

Tuto konzervu lze použít jako kompletní potravu pro ježky a lze ji kombinovat se sušeným krmením.Nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky. Neobsahuje umělé složky, barviva ani konzervanty. Doporučená denní dávka pro jednoho dospělého ježka – 100 g. 

  • Cena: 19 Kč s DPH
  • Před slevou: 32,10 Kč
  • Sleva: 13,10 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Spike’s Meaty Feast – masová konzerva pro ježky – 100 g

Tuto konzervu lze použít jako kompletní potravu pro ježky a lze ji kombinovat se sušeným krmením.

Nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky. Neobsahuje umělé složky, barviva ani konzervanty.

Doporučená denní dávka pro jednoho dospělého ježka – 100 g. Nezapomeňte také na mističku s čerstvou vodou.

Jídla pro ježky od Spike´s World poskytují ježkům všechny potřebné vitamíny a minerály. Ježci je milují. Dostatek kvalitní potravy pro ježky je velmi důležité v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování.

Na žádné přírodní zdravé zahradě by neměl chybět ježek. Je to milý noční soused a vždy potěší u srdce slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní mnoho pro zahradníky neoblíbených škůdců. 


Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz) Pravidelným krmením je k sobě spíše nalákáte. Nezapomeňte i na misku s vodou.

 

Spike’s Meaty Feast – masová konzerva pro ježky – 100 g

 

K tomuto krmivu můžete navíc ještě podávat sušený hmyz - jako pochoutku - sušené moučné červy, larvy bource morušového, cvrčky, luční koníky, krevetky, gammarus.....ježek jako hmyzožravec bude přijímat velmi ochotně!!! 

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info