CZ SK

EFP Odstraňovač zvířecího zápachu a skrvn 500 ml

EFP Odstraňovač zvířecího zápachu a skrvn 500 ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Novinka!

Tento výrobek využije každý majitel domácích mazlíčků. Vyrobeno z rostlin. Funguje na skvrny od zvířat, na jejich nehody i zápach. Kombinace přírodních enzymů a rostlinných složek odstraní skvrny a zápach z pelechů, prádla, koberců, nábytku…Krásně voní.  

  • Cena: 96 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: J

EFP Odstraňovač zvířecího zápachu a skrvn 500 ml

S delikátní vůní citronového oleje.


Použití: Před použitím protřepejte. Pokud si nejste jisti, zda je výrobek vhodný pro váš povrch, vyzkoušejte na méně viditelném místě. Nepoužívejte na delikátní materiály, které nesmí přijít do styku s vodou, jako například hedvábí, některá dřeva…


Odstraňování skvrn:

  • Z prádla - naneste přímo na skvrnu, namočte a nechte 5 minut působit. Poté prádlo vyperte v přípravku ECOS.
  • Z tkanin a koberců – naneste přímo na skvrnu po celé její ploše. Nechte 5 minut působit. Poté setřete hadříkem. Pokud skvrna zůstává, opakujte a nechte působit celou noc.
  • Dřevěné podlahy – můžete použít tento výrobek, ale po použití jej pořádně setřete. Nenechávejte působit příliš dlouho.

Odstraňovač zápachu: Lokalizujte místo zápachu, naneste přípravek a nechte působit přes noc. Poté setřete vlhkým hadříkem. Pokud zápach přetrvává, celý postup opakujte.


Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

EFP Odstraňovač zvířecího zápachu a skrvn 500 ml

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info