CZ SK

Kapky proti průjmu - Trixie

Kapky proti průjmu - Trixie

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Kapky proti průjmu, pro předcházení a tlumení zažívacích obtíží u králíků a hlodavců. Je možné podávat jako prevenci při stresu (z cestování, návštěvy veterináře, z výstavy, ze stěhování apod), dále po léčbě antibiotiky, při imunodeficitu, teplotním stresu, apod.

  • Cena: 85 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: G

Žaludeční a střevní obtíže jsou závažný problém obzvláště pro králíky a hlodavce. Zažívací trakt je velmi náchylný a mnoho různých faktorů ho může vychýlit z přirozené rovnováhy. Je třeba ihned, při prvních náznacích průjmu začít podávat léčivý prostředek! U králíků se opravdu nevyplatí vyčkávat! Stav se může během pouhých pár hodin dramaticky zhoršit!

Hlavní součástí přípravku jsou třísloviny (taniny), které působí protizánětlivě, antibakteriálně a proti virům.

Důležité upozornění:
Přípravek podávejte spíše preventivně - při silném, vodnatém, případně déle trvajícím průjmu nebo při celkovém špatném stavu králíka, vyhledejte neprodleně pomoc veterináře. Rovněž je možné současně nasadit další efektivní prostředky - nejvíce se osvědčil Rodicare Akut nebo Rodikolan!

Složení:
Třísloviny 0,1g, metyl-4-hydroxybenzoát sodný 68,75 mg, propyl-4-hydroxybenzoát sodný 31,25 mg, sulfát hořčíku 1 mg, chlorid kobaltnatý 0,2 mg, chlorid meďnatý 0,2 mg.

Dávkování:
10-12 kapek do 50 ml napájecí vody - je možné po naředění nakapat přímo do tlamičky nebo aplikovat stříkačkou, event. je možné neředěné nakapat na krmivo.
 

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info