CZ SK

Supreme FibaFirst Monof. Rabbit Adult krm. 2kg

Supreme FibaFirst Monof. Rabbit Adult krm. 2kg

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Krmivo nové generace s extra vysokým podílem vlákniny, které je velmi podobný přirozené, na trávě založené stravě býložravců.

  • Cena: 599 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Supreme FibaFirst Monof. Rabbit Adult krm. 2kg

Krmiva Fibafirst jsou krmivy nové generace. Mají extra vysoký podíl vlákniny, který je velmi podobný přirozené, na trávě založené stravě býložravců. Tato krmiva mají charakteristický vzhled a strukturu. Především je třeba zmínit přítomnost vlákniny s dlouhými řetězci, která se zvířatům obtížně rozmělňuje a musí ji usilovně kousat, což pomáhá v obrušování zubů a prodlužuje dobu příjmu potravy.

Krmivo Fibafirst Rabbit – králík obsahuje 30 % vlákniny. Vláknina je nepostradatelná pro zachování dobrého zdraví býložravců. Je důležitá nejen pro dostatečné obrušování zubů a prodloužení doby krmení, ale také stimuluje a podporuje správnou činnost střev (peristaltiku) a předchází problémům s obezitou.

Složení:
Seno z bojínku lučního, stonky z vojtěšky, pšeničná mouka, sójová mouka, mletý hrách, moučka z lusků rohovníku, bílkovinný extrakt z vojtěšky, ovesné vločky, lněné semínko, sójový olej, sůl, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Nutriční doplňkové látky/kg: vitamin A 15 000 m.j., vitamin D3 1 500 m.j., vitamin E 60 mg, monohydrát síranu železnatého 152 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg, pentahydrát síranu měďnatého 20 mg, oxid manganatý 38 mg, oxid zinečnatý 62 mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické složky:
Hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 30 %, hrubé oleje a tuky 3,5 %, hrubý popel 7,5 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,4 %.

Krmný návod:
Změnu krmiva na Fibafirst provádějte postupně, ideálně po dobu 4-6 týdnů. Zpočátku přidávejte Fibafirst pouze v malém množství k původnímu krmivu. Postupně přidávejte více krmiva Fibafirst a ubírejte původní krmivo až zvíře přejde na celou dávku krmiva Fibafirst. Průměrný dospělý králík (2,5 kg) denně potřebuje přibližně 75 g krmiva Fibafirst Rabbit (nebo 30 g na 1 kg živé váhy a den). Krmivo můžete podávat v neomezeném množství, avšak měli byste pravidelně kontrolovat hmotnost a celkové zdraví králíka. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě a senu.

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info