CZ SK

Činčila FungiStop proti plísni různé velikosti balení

Mimořádně výhod. cena!

Pouze na zevní použití! Vynikající prostředek proti plísním u činčil a morčat. U činčil přidávejte do koupacího písku preventivně, či léčebně.

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

fungistop, fungi stop

Přípravek na bázi koloidní síry s antifungicidním účinkem. FungiStop je lehce nalezenalý prášek s účinkem proti plísňovým onemocněním činčil a morčat. 

  • Návod k použití a dávkování u činčil: 

Preventivně vmíchejte Fungistop do koupacího písku, případné hrudky pečlivě rozmačkejte a dbejte na to, aby jedinec tento přípravek nepozřel. Do 1 kg koupacího písku přidejte 5 g prášku (1/2 kávové lžičky).

Léčebné použití: Pokud čnčila chytila plíseň (vypadává srst, až je činčilka v určitém místě holá až na kůži),přidejte do koupacího písku Fungistop v dávce 10g (1 kávová lžička) na 1 kg koupacího písku. 

  • Návod k použití a dávkování u morčat: 

Přípravek se používá v případě výskytu plísně, např. u skinny morčat. Na aplikaci použijte štěteček, jemně ho namočte do prášku a místo opatrně potřete. Dbejte na to, aby morče prášek nepozřelo.

Po aplikaci si vždy umyjte ruce. 

fungistop

Varianty produktů

    • Velikost: 20 g

    Dostupnost: Skladem

    • Cena: 35 Kč

Nový komentář

* (Povinné)

KONTAKT

Zákaznický servis:
obchod@albene.cz, johana14@seznam.cz
Kontakty: 777 141 243

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info