CZ SK

Berkel Angora Krauter - spec. krmivo pro dlouhosrstá plemena králíků

Berkel Angora Krauter - spec. krmivo pro dlouhosrstá plemena králíků

Hodnocení produktu: 4.86/5 (7x)

Vaše hodnocení:

VÝHODNÁ CENA 25 KG! AKCE 6 + 1 ZDARMA!

Kompletní krmivo pro dlouhosrsté králíky. Kombinuje v sobě bylinkové složky se složkami zvyšujícími kvalitu srsti - vaječný bílek, aminokyseliny.

  • Cena: 68 Kč s DPH

Velikost

Dostupnost: Skladem

Výrobce: K

Berkel Angora Kräuter je osvědčené, kompletní krmivo pro dlouhosrstá plemena králíků (TEDDY králíci, lvíčci, liščí, zakrslé angory, angory). Kombinuje v sobě bylinkové složky se složkami zvyšujícími kvalitu srsti - vaječný bílek a aminokyseliny. Pro kvalitní srst u teddy králíků a lvíčků, pro kvalitní vlnu u angor. Pro lesk a hustotu srsti! 

Krmení je vhodné pro:

  • Výstavní jedince dlouhosrstých plemen – TEDDY KRÁLÍCI, ANGORY, LVÍČCI - krmíme alespoň 2 měsíce před výstavní sezónou
  • Březí a kojící samice
  • Králíčata i dospělé jedince dlouhosrstých plemen pro zajištění optimální výživy, vhodné dlouhodobě
  • Při zhoršené kvalitě srsti

Krmný návod:

Králíčata do věku tří měsíců, březí samice od druhé poloviny březosti a kojící samice krmíme ad libitum. Ostatním podáváme 25 - 30 g krmné směsi na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělíme do dvou krmných dávek (1 ráno, 1 večer). Doporučujeme dokrmování senem, případně kvalitní slámou. Zajistíme přístup k čerstvé pitné vodě. Zbytky krmiva odstraňujeme.

 

Deklarované jakostní znaky:17,85 % dusíkaté látky, 15,0 % vláknina, 2,8 5% tuk, 8,7 % popel, 1,12 % vápník, 0,55 % fosfor, 0,19 % sodík.

Surovinové složení: vojtěšková moučka 38,4 %, pšeničné otruby 18,25 %, melasa z cukrové řepy 10,0 %, pšenice 10,0 %, sladový květ 10,0 %, extrhovaný šrot sojový, toastovaný 8 %, ječmen 3,25 %, uhličitan vápenatý 0,75 %, monokalciumfosfát 0,35 %, chlorid sodný 0,30 %, sojový olej 0,20 %.Vyrobeno z geneticky modifikované sóji.

Poznámka pro chovatele:

  • Toto krmení jsme začali testovat společně s dalšími chovateli angor, velmi se osvědčilo. Je možné míchat s krmivem Ovator -Mifuma a jinými krmivy zn. Berkel.
  • Rovněž dlohosrstá plemena morčat - přijímají krmení bez problémů. U morčat je třeba dodávat vitamin C!


Velikost balení: 500 g, 1 kg - rozvažované krmení - v znovuuzavíratelném igelitovém obalu, 2 kg v plastovém vědru, 25 kg. 

berkel futter

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info