CZ SK

PUUR pauze dr.savec - senná mrkev+hrášek 70 g

PUUR pauze dr.savec - senná mrkev+hrášek 70 g

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Witte Molen PUUR – skutečný požitek z ryzích přírodních chutí a vůní. PUUR pauze hay stick vegetable je lahodná tyčka ze sena, se zeleninou. 100% přírodní zábavný pamlsek pro býložravé drobné savce. Králíci, morčata, činčily a osmáci si nejen pochutnají na voňavém seně, sušeném hrášku a mrkvi, ale zároveň rozplétáním tyčky zaženou nudu. Pamlsek stimuluje přirozený hlodací instinkt a podporuje tak zdraví zubů. Navíc obsažená hrubá vláknina přispívá k správnému fungování trávení. Vyrobeno v Holandsku ve společnosti Witte Molen s tradicí od roku 1740. Složení: Vedlejší produkty rostlinného původu (86 % seno), zelenina (7 % mrkev, 7 % hrášek).

  • Cena: 110 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

PUUR pauze hay stick vegetable je lahodná tyčka ze sena, se zeleninou.
100% přírodní zábavný pamlsek pro býložravé drobné savce. Králíci, morčata, činčily a osmáci si nejen pochutnají na voňavém seně, sušeném hrášku a mrkvi, ale zároveň rozplétáním tyčky zaženou nudu. Pamlsek stimuluje přirozený hlodací instinkt a podporuje tak zdraví zubů. Navíc obsažená hrubá vláknina přispívá k správnému fungování trávení.
Vyrobeno v Holandsku ve společnosti Witte Molen s tradicí od roku 1740.
Složení:
Vedlejší produkty rostlinného původu (86 % seno), zelenina (7 % mrkev, 7 % hrášek).

puur

100% přírodní zábavný pamlsek pro býložravé drobné savce. Králíci, morčata, činčily a osmáci si nejen pochutnají na voňavém seně, sušených okvětních lístcích měsíčku a růží, ale zároveň rozplétáním tyčky zaženou nudu. Pamlsek stimuluje přirozený hlodací instinkt a podporuje tak zdraví zubů. Navíc obsažená hrubá vláknina přispívá k správnému fungování trávení.

Vyrobeno v Holandsku ve společnosti Witte Molen s tradicí od roku 1740.

Složení:

Vedlejší produkty rostlinného původu (86 % seno, ibišek, kopřiva, 3 % okvětní lístky růží, 3 % měsíček lékařský).

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info