CZ SK

Podestýlka Cat Krystal - Happy Cool 3,6 l

Podestýlka Cat Krystal - Happy Cool 3,6 l

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Silikagelová podestýlka Happy Cool je kočičí podestýlka s revoluční technologií, která v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach. Nová technologie absorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočičí podestýlky.

  • Cena: 157,20 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Happy Cool krystaly absorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento absorpční proces také ničí bakterie. Pelety podestýlky Happy Cool mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě absorbuje tekutý odpad, zamezuje množení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek.

Použití:

Do důkladně vyčištěné kočičí toalety nasypeme vrstvu podestýlky (5 cm). Po zbarvení části podestýlky žlutým močovým barvivem podestýlku v toaletě promícháme. Exkrementy z toalety vybíráme pravidelně a vždy tak, aby zůstala toaleta čistá a připravena k použití. Dle velikosti balení a počtu koček v domácnosti se mění i maximální doba použití podestýlky.
Upozornění: nevhodné ke kompostaci a splachování v toaletě, použité stelivo odhazujte do komunálního odpadu.

Podestýlka Cat Krystal - Happy Cool 3,6 l

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info