CZ SK

Krmení pro labutě a kachny Brambles 1,75 kg

Krmení pro labutě a kachny Brambles 1,75 kg

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Chcete prospět volně žijícím labutím a kachnám? Podejte jim velmi zdravé krmivo, daleko vhodnější než klasické staré pečivo. Krmivo je velmi výživné, zdravé a uvidíte, jak jim skutečně chutná! Nyní i v ČR k dispozici toto velké balení!

  • Cena: 159 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Jednostranná strava starým pečivem je pro labutě velmi problematická. Málokdo ví, že zvláště mladé labutě při dlouhodobém krmení pečivem mívají růstové vady, které jsou často dlouhodobě neslučitelné se životem.

Sušené malé kousky této potravy plavou na hladině, takže jsou dostupné pro ptáky dlouhou dobu a neznečišťují tak vodu zbytky rozkládajícího se jídla.

Vyvážená strava pro labutě a kachny, která neznečišťuje vodu.

Nekrmte pečivem, neubližujte labutím i kachnám!
Top kvalita od odborníků na potravu pro divoká zvířata
Výživné krmení imitující přirozenou stravu ptáků
Krmení plave dlouhou dobu na hladině
Jednostranná strava starým pečivem je pro labutě velmi problematická. Zvláště mladé labutě při dlouhodobém krmení pečivem mívají růstové vady, které jsou často dlouhodobě neslučitelné se životem. Často také dochází k zažívacím potížím.

Sušené malé kousky této potravy plavou na hladině, takže jsou dostupné pro ptáky dlouhou dobu a neznečišťují tak vodu zbytky rozkládajícího se jídla. Oproti chlebu jsou velmi výživné a také extrémně chutné, takže se připravte na to, že s tímto jídlem budete ptačí osoba číslo jedna u rybníka nebo řeky.

Vyvážené složení imituje přirozenou stravu. Vhodné pro zimní krmení, kdy je nedostatek potravy, ale i pro mírné dokrmování po celý rok.

Specifikace:
Obsah: 1,75 kg
Baleno v papírovém, recyklovatelném pytli
SloženI: Směs obilovin, hrách, rýže, lněné semínko, sója, rybí maso, sójový olej, vitamíny A, D3, E a doplňkové minerály

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info