CZ SK

Krmítko pro veverky

Krmítko pro veverky

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Krmítko pro veverky na jednom místě.Pro přilákání veverek na vaši zahradu a jejich častější a pravidelný pobyt zde.Větší průhledná plocha, usnadňuje veverkám nalezení potravy v krmítku.Veverky velmi brzy přijdou na to, jak krmítko otevřít.Veverky ocení vodu hned vedle potravy.

  • Cena: 395 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Konstruováno ve spolupráci se záchrannou stanicí pro veverky Pinky.

Pro přilákání veverek na vaši zahradu a jejich častější a pravidelný pobyt zde.
Větší průhledná plocha, usnadňuje veverkám nalezení potravy v krmítku.
Veverky velmi brzy přijdou na to, jak krmítko otevřít.
Ke krmítku je možno zakoupit přídavné pítko
Krmítko bylo vyvinuto ve spolupráci s manželi Soukupovými, provozovateli vyhlášené Záchranné stanice pro veverky Pinky, kde jsou naše krmítka používána. Díky zavírací stříšce je potrava uvnitř nedostupná pro ptáky, které obvykle veverkám na běžných krmítkách vše snědí.
Otvírací stříška je konstruována tak, aby nemohla zůstat otevřená. Do krmítka tak nemůže napršet a má dostatečný přesah, aby šlo krmítko otevřít i odrostlejším mláďatům. Čelní průhledná stěna je odnímatelná a po jejím vyjmutí se krmítko snadno čistí. Vodorovné prkno před krmítkem je nyní prodlouženo pro větší pohodlí veverek.
Krmítko může být velmi snadno plněno oříšky nebo jinou potravou pro veverky. Součástí výrobku jsou i pokyny, jak a čím správně veverky krmit.
Doporučené umístění krmítka: Doporučujeme umístit krmítko tak vysoko od země, aby k němu nemohli psi, ideálně na kmen stromu sousedícího s dalšími stromy. Je lepší umístit krmítko do stínu, kde se zbytky jídla v létě tak rychle nekazí. Veverky jsou velmi zranitelné, a přestože jsou poměrně rychlé, u země je ohrožují hlavně psi, proto krmítko umístěte tak, aby nemohli veverky přibíhající ke krmítku po zemi snadno ulovit.
Proč mít krmítko pro veverky v zahradě?
Veverky jsou milá stvoření. Pokud bydlíte v oblasti, kde se veverky alespoň občas vyskytují, je možné je nalákat na krmítko a pozorovat je při jejich pravidelných návštěvách. Zvláště v zimě je dokrmování veverek užitečné, protože v té době mají nedostatek jídla. Přitom již v únoru rodí mláďata.

Nový komentář

* (Povinné)

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info