CZ SK

Směs pro ježky Red Barn 750g

Směs pro ježky Red Barn 750g

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Vyvážená a kompletní strava pro ježkyS obsahem důležitých vitamínů a minerálůVhodné pro divoké ježky i ježky bělobřichéNeobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barvivaTato pestrá směs semínek, oříšků, lojových peletek poskytuje bohatou doplňkovou stravu pro ježky od jara do podzimu. Jsou vhodné pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.

  • Cena: 118 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Vyvážená a kompletní strava pro ježky
S obsahem důležitých vitamínů a minerálů
Vhodné pro divoké ježky i ježky bělobřiché
Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviva
Tato pestrá směs semínek, oříšků, lojových peletek poskytuje bohatou doplňkovou stravu pro ježky od jara do podzimu. Jsou vhodné pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.

Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.

Doporučené dávkování:
Každý večer podávejte plnou dlaň granulí pro jednoho ježka na talířek, nebo do speciální mističky pro ježky (zakoupíte v našem obchodě). Vždy se ujistěte, že jste nezapomněli na mističku s vodou, především pak v horkém počasí. Můžete kombinovat s masovou konzervou nebo granulemi pro ježky Brambles.
Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství - pro zahradníky neoblíbených, škůdců.

Složení: mikronizovaný oves, ovesné vločky, oříšky, loupaná slunečnice, sekaná kukuřice, mikonizovaná pšenice, rozinky, sekané oříšky, proso, konopí, sojový olej, lojové peletky s jablečnou příchutí, mouční červi

Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.

Nový komentář

* (Povinné)

Výsledky ankety

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

  • Nabídka produktů pro zakrslé králíky 27%
  • Nabídka pro hlodavce (morče, činčila, osmák nebo další...) 25%
  • Nabídka pro ježky 46%

Počet hlasujících: 1507

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info