CZ SK

Animal joints Extreme - klouby

Animal joints Extreme - klouby

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Nově v sortimentu!

TBF BY KANNAWAY ANIMAL JOINTS EXTREME poskytuje společnou výživu psů a koček všech plemen se žraločí chrupavkou. Vyživuje a regeneruje chrupavky a vazy po celou dobu života zvířete.Má komplexní účinek, vyživuje kloubní a kloubní kapsli, posiluje šlachy, zlepšuje pooperační stavy, pomáhá při zánětu, zmírňuje bolest, uvolňuje svaly a pomáhá při vysokém zatížení.Každé balení obsahuje 100 tablet: 120 g +-5%

  • Cena: 990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kannaway

1 tableta
obsahuje: Glukosamin sulfát 500 mg, Chondroitin sulfát 180 mg, Methylsulfonylmethan MSM 200 mg, Kolagen 60 mg, kyselina hyaluronová 20 mg, Shark chrupavka SHARK 20 mg, Vitamin C 20 mg. Přísady: dextróza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Minimální doporučená denní dávka podle hmotnosti zvířete. Optimální doba pro podání přípravku je 3 měsíce, pak si udělejte přestávku nejméně 1 měsíc a znovu napněte přípravek. Ideální pro podávání s krmivem.

Hmotnost psa: Dávkování:
0kg - 5kg 2
tab. 6kg - 10kg 3 tab.
11kg - 20kg 4 tab.
21kg - 25kg 5 tab.
26kg - 30kg 6 tab
30kg - 50kg 7 tab.
50kg a více 8 tab.

Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě do 25 ° C, uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Chraňte výrobek před mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na štítku a krabici. Pouze pro zvířata. Cílové druhy: pes, kočka. Bez lékařského předpisu od veterináře. Nepoužité veterinární léčivé přípravky a jejich obaly jsou zlikvidovány v souladu s místními právními předpisy.

pro lepší cenu :https://kannaway.com/register/initial.html

Nový komentář

* (Povinné)

  • Předchozí
  • Další

Anketa

Co Vás na našich stránkách nejvíce zaujalo?

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info