CZ SK

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

 Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

- Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

- Objednávat zboží lze rovněž e-mailem: johana14@seznam.cz, příp. telefonicky 777 141 243.

- jsme plátci DPH

 

Dodání zboží

Zboží je standardně expedováno od 1 do 3 pracovních dnů. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty prodávající informuje zákazníka, který může stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem.

- Ke zboží je připočítáno dopravné, balné neúčtujeme.

- Záruka je vyznačena u jednotlivého zboží.

- Doba spotřeby u krmiv je uvedena na obalu.

 

Způsob dopravy: 

- DPD kurýr  (platba převodem, nebo dobírka)

- Zásilkovna ČR (platba pouze převodem) 

- Česká pošta (platba převodem, nebo dobírka)

- Rozvozy zboží Lysá nad Labem, Milovice, Nymburk a okolí (platba převodem)

- Osobní odběr Praha (platba převodem)

- Osobní odběr Lysá nad Labem (platba převodem)

 

Důležitá informace pro platbu převodem: Číslo účtu pro platbu předem: 201789861/0600, číslo objednávky je Variabilní symbol objednávky.

Ceník dopravy Zásilkovna:

Zásilka do hmotnosti 5 kg .........79,90 Kč.

Pouze zásilky do hmotnosti 5 kg. Pouze po ČR. 

 

Ceník dopravy DPD: 

1) ......balík od 0 - 9 kg ....................….......  119,9  Kč

2) ......balík od 9 - 18 kg ....................…...... 139,9  Kč

3) ......balík od 19 - do 30 kg ...................... 179,9  Kč

 Při objednání zboží na dobírku službou DPD se připočítává doběrečné 35,9 Kč. 

 

Ceník dopravy Česká pošta:

1) ......balík do 5 kg ......................... 149,9 Kč

2) ......balík do 15 kg ....................... 189,9 Kč

Při objednání zboží na dobírku službou DPD se připočítává doběrečné 35,9 Kč.

 

Rozvozy zboží naší dopravou: 

Důležité upozornění k platbám: Od 1. 3. 017 z důvodu zavedení EET je možné platit objednávky pouze převodem, hotové platby možné nejsou. Děkujeme za pochopení.

 

- ROZVOZY LYSÁ NAD LABEM, MILOVICE: doručení dle dohody, bez poplatku. 

- ROZVOZY NYMBURK, OKOLÍí: doručení dle dohody, účtujeme 49 Kč při objednávce do 1500 Kč, při objednávce nad 1500 Kč je doručení ZDARMA.

- OSOBNÍ ODBĚR PRAHA: Platba převodem na účet. Zboží je možno vyzvednout po předchozí domluvě na Praze 6 Břevnově, Pod Drinopolem 7/19, 3. patro, dr. Šnejdarová, tel. 773 577 601

- OSOBNÍ ODBĚR LYSÁ NAD LABEM: Platba převodem na účet. Zboží je možno si vyzvednout po předchozí domluvě v Lysé n. L., Olbrachtova 243 nebo Sojovická 3, Johana Součková, tel.: 777 141 243.

- - - - - 

Záruka a reklamace přepravy nebo poškození obsahu

V případě zjevných poškození obalu zásilku nepřebírejte, zboží Vám raději pošleme znovu! V případě zjištění závad zboží nás neváhejte kontaktovat, poškození je třeba nahlásit co nejdříve,  nejpozději následující pracovní den, abychom mohli uplatnit reklamaci u dopravce. Na pozdě uplatněné reklamace bohužel ze strany dopravce není brán zřetel!  

Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

 

Storno objednávky

I. Storno objednávky ze strany kupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

II. Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

 

Odstoupení od kupní smlouvy - vrácení zboží

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. Zboží nám nezasílejte na dobírku, takovou zásilku nemůžeme akceptovat. Zasílejte formou běžného či obchodního balíku a po našem překontrolování stavu zboží Vám bude vrácena částka za zboží. Částka za poštovné se nevrací.
Reklamace jsou vyřizovány dle platných zákonů.

 

 Ochrana osobních dat

Při registraci v internetovém obchodě zadáváte některé své osobní údaje. Jedná se především o jméno a příjmení, adresu bydliště, telefon a e-mail. Tyto informace jsou nezbytné k identifikaci a autorizaci kupujícího a používáme je výhradně k realizaci Vaší objednávky. Vaše osobní data považujeme za přísně důvěrná. Jsou uložena pouze v naší databázi. V žádném případě je neposkytujeme třetím osobám.

 

POKUD SE VÁM NÁŠ OBCHOD LÍBÍ, CHCETE NÁS PODPOŘIT A UMÍSTIT SI BANNER OBCHODU NA VAŠE STRÁNKY:

Najdetěte si nás také na fb 1teddy.cz
 

<a href="http://www.1teddy.cz/" target="_top"><img src="http://www.1teddy.cz/files/ostatni/eshopteddy.jpg" border="0" alt="1teddy e-shop" width="250" height="67"/></a>

 

 <a href="http://www.1teddy.cz/" target="_top"><img src="http://www.1teddy.cz/files/ostatni/1teddy.jpg" border="0" alt="1teddy e-shop" width="250" height="67"/></a>

 

 <a href="http://www.1teddy.cz/" target="_top"><img src="http://www.1teddy.cz/files/ostatni/1teddy-morce.jpg" border="0" alt="1teddy e-shop" width="250" height="67"/></a>
 

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, hlodavce ježky a další mazlíčky! Vše pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info