CZ SK

Masová konzerva pro ježky Brambles 400 g

Masová konzerva pro ježky Brambles 400 g

Hodnocení produktu: 4.6/5 (10x)

Vaše hodnocení:

Doporučujeme!

Nadstandardní kvalita!!! Mimořádně vhodné pro ježky!!! Můžete uchovávat v lednici!!!! Cenově výhodná velikost! Vyvážené, komplexní krmivo pro ježky.

  • Cena: 40 Kč s DPH
  • Před slevou: 48 Kč
  • Sleva: 8 Kč

Dostupnost: Na objednávku

  

brambles

Tato konzerva nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky, se základem kuřecího masa, ale také dostatkem vitamínů a minerálů.
Je vhodná pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.
Top kvalita od nového výrobce specializovaného na potravu pro divoká zvířata.
Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.
Doporučené dávkování:
Každý večer nabídněte ježkovi cca 100 g ( ¼ konzervy) na talířek nebo na speciální mističku pro ježky (najdete v nabídce našeho obchodu). Můžete kombinovat také s granulemi pro ježky Brambles. Nezapomeňte vždy přidat i misku s vodou. Ježek potřebuje nejen jíst, ale i pít.
Dostatek kvalitní potravy pro ježky je velmi důležitý v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování, a při podzimním dokrmování mláďat.
Ježek je milý noční soused a vždy potěší u srdce, slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní mnoho, pro zahradníky neoblíbených, škůdců.
Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to, najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.


Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)Masová konzerva pro ježky Brambles 400 g

 

Odborné stanovisko k zásadám správné výživy ježků - článek 

Nový komentář

* (Povinné)

Chovatelské potřeby pro TEDDY králíky, zakrslé králíky, morčata, činčily, ježky a další mazlíčky! Kompletní sortiment pro Vaše miláčky!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info